Microfiber Rally Towel
The Lowest Price:$0.47
- Item# TKSN030
| Quantity: | 5000 | 10000 | 20000 | 30000 | 50000 |
| Price (each): | $0.71 | $0.61 | $0.57 | $0.52 | $0.47 |
CCCCC
11" X 18" Hemmed RallyTowel (250 GSM- microfiber). Show your school spirit and support your team.
Great for all sporting events - football, basketball, baseball, soccer.
| Production Information | |
| Packaging | 500pcs/carton |
| Production Time | 25 day |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Detail | |
| Material | MICROFIBER |
| Product Size | 11" W x 18" H |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $40 |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Sublimation |
| Imprint Size | 5" w x 5" h |
