Auto Open Folding Umbrella
The Lowest Price:$3.35
- Item# TKSN027
| Quantity: | 1000 | 3000 | 5000 | 8000 | 10000 |
| Price (each): | $4.70 | $4.00 | $3.74 | $3.49 | $3.35 |
CCCCC
Auto open folding umbrella. Folds to 15". Opens to large 42" coverage.
Finger grip handle with wrist strap. Handle color matches umbrella.
Opens with the push of a button. great quality for the price available in many colors.
Comes with matching sleeve.
| Production Information | |
| Packaging | 1pcs/opp,60pcs/carton |
| Production Time | 25 day |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Detail | |
| Material | POLYESTER |
| Product Size | 42" x 15" |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $20 |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Imprint Size | 7" w x 4" h |
