Hand Roll Up Banner
The Lowest Price:$0.43
- Item# TKSN019
| Quantity: | 1000 | 5000 | 10000 | 20000 | 30000 |
| Price (each): | $1.06 | $0.65 | $0.52 | $0.48 | $0.43 |
CCCCC
It's a banner. It's a sign. It's a definite attention grabber!
A banner suspended between two handles that opens and self-retracts easily.
Partially made of recycled material.
Very popular at basketball, football, baseball, hockey, and soccer games.
It's made from PET 0.07mm.
| Production Information | |
| Packaging | 1pc/opp,500pcs/carton |
| Production Time | 20 day |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Detail | |
| Material | PET |
| Product Size | 27 1/2" L x 9 1/2" W |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $50 |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Four Color Process |
| Imprint Size | 27 1/2" L x 9 1/2" W |
