Silicone Bracelet
The Lowest Price:$0.13
- Item# TKSN006
| Quantity: | 1000 | 5000 | 10000 | 30000 | 50000 |
| Price (each): | $0.24 | $0.19 | $0.18 | $0.14 | $0.13 |
CCCCC
Give them a constant reminder of a cause or message with these debossed adult size adult sized silicone wristbands.
From school promotions, these are a great way to give recipients something they'll want to wear and use day in and day out for a promotional product that works.
| Production Information | |
| Packaging | 100pcs/opp, 2500pcs/ctn |
| Production Time | 10 day |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Detail | |
| Product Color | White, Black, Red, Blue, Green, Purple, Yellow |
| Material | SILICONE |
| Product Size | 8" L x 1/2" W |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $30 |
| Price_Includes | 1 color 1 side 1 location |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Deboss |
| Imprint Size | 8" L x 1/2" W |
