| Production Information | |
| Packaging | 1pc/opp, 500pcs/ctn |
| Production Time | 15 day |
| Shipping Weight | 28 lbs |
| Product Detail | |
| Product Color | White, Black, Red, Blue, Green, Purple, Yellow |
| Material | PVC |
| Product Size | 9 1/4" W x 10 1/4" L |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $20 |
| Price_Includes | 1 color 1 side 1 location |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Imprint Size | 5" L x 5" W |
