Continuous Air Blown Inflatable Arch
The Lowest Price:$482.00
- Item# TKST68
| Quantity: | 2 | 5 | 10 | 20 | 50 |
| Price (each): | $846.00 | $738.00 | $676.00 | $596.00 | $482.00 |
CCCCC
This Continuous Air Blown Inflatable Arch makes for a perfect display to attract a crowd at the next business event.
This arch's design features an internal air blower to facilitate with the inflation of the structure and has a Dacron fabric composition to ensure durable and resistant material good for any type of terrain.
Print any design or logo onto your arch for a great branding opportunity.
| Production Information | |
| Packaging | 1pc/box, 1pc/ctn |
| Production Time | 12~25 days |
| Rush Service | 18 days |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Detail | |
| Product Color | Blue, Red, Pink, Green, Black, Purple, White, Orange, Yellow |
| Material | Polyester |
| Product Size | 236" W x 157" H x 39" D |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $30 |
| Price_Includes | 1 color, 1 side, 1 location |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Imprint Size | 236" w x 157" |
