Polyester Folding Frisbee Fan
The Lowest Price:$0.65
- Item# TKST62
| Quantity: | 500 | 1000 | 2000 | 3000 | 5000 |
| Price (each): | $0.92 | $0.82 | $0.77 | $0.73 | $0.65 |
CCCCC
Unique and cute design. This fan is convenient to carry, light in weight and small in size, making it a favorite gift for every child, each fan can be folded, suitable for daily and travel needs.
Multi-purpose: suitable for cool summer, go out anti-grey mat, wall decoration or any special occasion.
| Production Information | |
| Packaging | 1pc/opp bag, 500pcs/ctn |
| Production Time | 12~25 days |
| Rush Service | 12 days |
| Shipping Weight | 25 lbs |
| Product Detail | |
| Product Color | White, Blue, Red, Green, Yellow, Purple, Black |
| Material | Polyester |
| Product Size | 8" D |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $30 |
| Price_Includes | 1 color, 1 side, 1 location |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Imprint Size | 7" x 7" |
