Striped Awareness Silicone Wristband
The Lowest Price:$0.44
- Item# TKPT36
| Quantity: | 1000 | 2000 | 3000 | 4000 | 5000 |
| Price (each): | $0.57 | $0.53 | $0.49 | $0.46 | $0.44 |
CCCCC
Show your support for any event! Great for fundraisers, health awareness, and team pride.
Choose your own color match. Custom packaging is available.
Colors: color matching, multi-color, swirl patterns, and glow-in-the-dark. Complies with Prop 65.
| Production Information | |
| Packaging | 50pc/opp, 2500pcs/ctn |
| Production Time | 12~25 days |
| Rush Service | 15 days |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Detail | |
| Product Color | Blue, Red, Pink, Green, Black, Purple, White, Orange, Yellow |
| Material | Silicone |
| Product Size | 8" L x 1/2" W |
| Price Detail | |
| Set-up charge | $30 |
| Price_Includes | 1 color, 1 side, 1 location |
| Imprint Information | |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Imprint Size | 5" x 5/8" |
